Hledáme nového kolegu/kolegyni

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici projektový manažer a koordinátor projektu (pracovní poměr na dobu určitou jako zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou).

Jste samostatní, pečliví, aktivní a komunikativní? Rádi práci dotahujete do konce? Chcete se podílet na rozvoji regionu? Láká Vás samostatná práce v neziskové organizaci a práce na zajímavých projektech? Máte vztah k regionu? Pokud jsou Vaše odpovědi na tyto otázky ANO, pak hledáme právě Vás!

Požadujeme:

• minimálně úplné střední vzdělání s maturitou, preferujeme vysokoškolské vzdělání – zaměření ekonomické, veřejná správa, regionální rozvoj,
  • znalost problematiky přípravy a řízení projektů, znalost problematiky podpory ze strukturálních fondů EU – výhodou,
  • organizační schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce, schopnost operativního řešení problémů,
  • komunikační a prezentační dovednosti,
  • pečlivost, zodpovědnost, časová flexibilita, ochota vzdělávat se,
  • uživatelská znalost práce na PC,
  • řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič - podmínkou.

Nabízíme:

• zajímavou práci v příjemném pracovní prostředí,
  • 5 týdnů dovolené,
  • odpovídající mzdové ohodnocení,
  • pružná pracovní doba,
  • možnost dalšího vzdělávání,
  • know-how v oblasti dotačních projektů, rozvoje venkova a neziskové činnosti.

Rozsah práce:

• Předpokládaný datum nástupu: 1. 11. 2024.
  • Pracovní poměr na dobu určitou s tříměsíční zkušební dobou jako zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.
  • Úvazek: 40 hodin týdně (1,0 úvazek).

Detailní specifikace pracovní pozice je uvedena pod článkem v dokumentu Projektový manažer a koordinátor – specifikace a požadavky.

Přihlášky podávejte do 18. 10. 2024, do 12.00 hod. (emailem, osobně či poštou) vč. požadovaných dokumentů (CV, kopie dokladu o nejvyšším vzdělání). Vzor přihlášky je uveden pod článkem stejně jako detailní informace k nabízené pozici a kontakty na pracovníky MAS.

Tým MAS Bohumínsko :-)

Soubor doc Přihláška do výběrového řízení 56kB