ADRÁČEK opět navštívil domov pro seniory Cesmína v Bohumíně

Dobrovolnický projekt ADRÁČEK uskutečnil svou pátou návštěvu v Centru sociálních služeb BohumínDomově Cesmína. Tentokrát se akce konala na zahradě domova, kde děti a senioři společně strávili dopoledne plné aktivit.

Program zahrnoval počítání prstů, jízdu imaginárním autobusem, kvíz, opakování abecedy a barev i zpívání písniček za doprovodu hudebních nástrojů. Senioři také fixami vyzdobili rukavičky pro děti, zatímco děti ozdobily nafukovací balónky.

Akce se zúčastnilo sedm dětí a byla možná i díky podpoře Centra rodiny BOBEŠ, které poskytlo hudební nástroje.

ADRÁČEK je v Bohumíně realizován Dobrovolnickým centrem ADRA Havířov v rámci našeho projektu Společně pro Bohumínsko, reg. č. CZ.03.02.01/00/22_008/0000224, který je financován z Operačního programu Zaměstnanost Plus.